Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
U12 Friday PM 1 23 Oct 20 Easts Barracudas
35  W Elliott 2/1
def by RJCC Strikers
7/122(cc) V Onions 37*  T Madden 2/5
Rowland Park (Oval 1) 
U12 Friday PM 1 23 Oct 20 RJCC Rangers
6/94(cc) H Read 33*  H Baillieu 2/1 E Campbell 2/3
def by Easts All Stars
8/95 A McCormack 50*  H Read 2/3 O Bentham 2/5
Rowland Park (Oval 2) 
U12 Friday PM 1 23 Oct 20 Easts Serpents
7/110(cc) K Maguire 26* H Dorahy 26  
def RJCC Renegades
6/91(cc) L Carveth 32* C Cheshire 28*  S Disley 2/5 H Dorahy 2/5
Rowland Park (Oval 3) 
U10 Saturday AM (Henriques) 2 24 Oct 20 RJCC Rangers
v Easts Daredevils
Booralee Park (Oval 1) 
U10 Saturday AM (Henriques) 2 24 Oct 20 Easts Hawks
v RP Thunder
Rowland Park (Oval 2) 
U10 Saturday AM (Henriques) 2 24 Oct 20 Easts Crocs
v RJCC Heat
Rowland Park (Oval 1) 
U10 Saturday AM (Henriques) 2 24 Oct 20 UNSW Strikers
v Coastal Marlins
Booralee Park (Oval 2) 
U10 Saturday AM (Hughes) 2 24 Oct 20 RJCC Scorchers
v Easts Renegades
Booralee Park (Oval 3) 
U10 Saturday AM (Hughes) 2 24 Oct 20 SSMC Funnelwebs
v RP Force
L'Estrange Park 
U10 Saturday AM (Hughes) 2 24 Oct 20 Easts Eagles
v RJCC Sixers
Rowland Park (Oval 3) 
U10 Saturday AM (Hughes) 2 24 Oct 20 UNSW Renegades
v Maccabi Waratahs
Booralee Park (Oval 4) 
U10 Saturday PM 2 24 Oct 20 BYE
UNSW Stars
 
U11 Saturday AM 2 24 Oct 20 RJCC Sixers
v Easts Beasts
Heffron Park (Oval 3) 
U11 Saturday AM 2 24 Oct 20 RJCC Rangers
v RJCC Rebels
Heffron Park (Oval 1) 
U11 Saturday AM 2 24 Oct 20 RJCC Stars
v RP Kings
Pioneers Park () 
U11 Saturday AM 2 24 Oct 20 Easts Thunder
v UNSW Hurricanes
Nagle 
U11 Saturday AM 2 24 Oct 20 RP Ravens
v Coastal Stingers
Heffron Park (Oval 4) 
U11 Saturday PM (Starc) 2 24 Oct 20 Easts Goannas
v RJCC Daredevils
Rowland Park (Oval 2) 
U11 Saturday PM (Starc) 2 24 Oct 20 UNSW Renegades
v Easts Stingrays
Heffron Park (Oval 1) 
U11 Girls SPRING (Division 2) 2 24 Oct 20 RJCC Belles
v Reddam Redbacks
Rowland Park (Oval 3) 
U11 Girls SPRING (Division 1) 2 24 Oct 20 RJCC Wicklets
v Concord Briars Black
Rowland Park (Oval 2) 
U13 Girls SPRING 2 24 Oct 20 Ryde Hunters Hill Pirates
v RJCC Belles
Morrison Bay Park (Field 6) 
U12 Sunday AM (Division 1) 1 18 Oct 20 UNSW Pirates
3/117(cc) C Caro 25*  
def Coastal Sea Lions
8/114(cc) L Makkinga 30  L Carveth 3/14
Booralee Park (Oval 1) 
U12 Sunday AM (Division 1) 1 18 Oct 20 Easts Piranhas
0/128  
def RP Force
127 A Kearney 32* J RICE 30  
Booralee Park (Oval 4) 
U13 Sunday AM (Division 1) 1 18 Oct 20 RJCC Scorchers
153 T Rudolph 28*  A Rumboll 2/20
def Balmain South Sydney Jets
7/120(cc) T Lennox 32 X Smith 27*  B Hewett 2/18
Heffron Park (Oval 1) 
U13 Sunday AM (Division 1) 1 18 Oct 20 Easts Black Labs
182 T Pepper 52  M Khawaja 2/15
def UNSW Tigers
7/56  J Mann 3/9 S Caro 2/5
Rowland Park (Oval 1) 
U14 Sunday AM 1 18 Oct 20 Easts Rebels
6/121(cc) J Garland 25*  C Coughlan 2/15
def by RJCC Superstars
5/122(cc) R Anderson 27*  N Clarke 3/7
Nagle 
U14 Sunday AM 1 18 Oct 20 UNSW Crushers
6/149 K van Keulen 40 R Kooner 30  A Watson 3/20 G Ralph 2/12
def RJCC Scorchers
3/146(cc) J George 52* L Ryan 27*  
Coral Sea Park 
U15 Sunday AM/PM (Turf) 1 18 Oct 20 Easts Dolphins
2/69  
def RJCC Renegades
65  J Lasky 2/6 J Greenhill 2/6 D Kuperman 2/12
Booralee Park (Oval 1) 
U17 Sunday AM/PM (Turf) 1 18 Oct 20 Easts Marlins
147 r bouvier 50 z robertson 34  OE Sissian-Turnbull 3/13
def by RJCC Rebels
8/160(cc) H Mohsin 50* J Fortmann 46  r bouvier 3/15 J Dawson-Damer 2/10
Rowland Park (Oval 1) 
U11 Saturday PM (Dwarshuis) 2 24 Oct 20 Easts Eagles
v RJCC Scorchers
Lower Cooper 2 () 
U11 Saturday PM (Dwarshuis) 2 24 Oct 20 RP Hurricanes
9/176(cc)  G Read 2/8 R Mangan 2/13 H Hackett 2/16
def Easts Garys
12/117(cc)  J Gara 3/7 G Owen 2/9 N Devery 2/22
Lough Field 1 (North) () 
U11 Saturday PM (Dwarshuis) 2 24 Oct 20 UNSW Thunder
v Easts Seahawks
Nagle 
U15 Girls SPRING (Division 2) 2 24 Oct 20 RJCC Blasters
v Easts Hurricanes
Heffron Park (Oval 1) 
U15 Girls SPRING (Division 2) 2 24 Oct 20 RJCC Angels
v Marrickville Pritchard
Heffron Park (Oval 3) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 UNSW Heat
v Easts Lorikeets
Rowland Park (MB Field 2) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 UNSW Thunder
v SSMC Grey Nurses
Rowland Park (MB Field 4) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 SSMC Tigers
v UNSW Sixers
Rowland Park (MB Field 5) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 RJCC Pirates
v RJCC Thunder
Rowland Park (MB Field 6) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 RJCC Crushers
v RJCC Daredevils
Rowland Park (MB Field 8) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 Easts Sharks
v RJCC Sixers
Rowland Park (MB Field 10) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 UNSW Kings
v Easts Crocs
Rowland Park (MB Field 11) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 RP Hurricanes
v RJCC Heat
Rowland Park (MB Field 14) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 2 24 Oct 20 RJCC Scorchers
v Coastal Stingrays
Rowland park (MB Field 15)