Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
U10 Saturday AM (Henriques) 4 9 Nov 19 UNSW Renegades
8/145(cc)  
def Easts Cheetahs
15/102(cc)  d mccall 3/6 H McAusland 3/8 I Tait 2/6 T Aylin 2/10
Rowland Park (Oval 3) 
U10 Saturday AM (Henriques) 4 9 Nov 19 Easts Hawks
5/79(cc)  
def by RP Ravens
5/125(cc)  M Kasimov 2/4 J Shepherd 2/18
Rowland Park (Oval 4) 
U10 Saturday AM (Henriques) 4 9 Nov 19 RJCC Rebels
11/149(cc)  B Hughes 2/4
def RJCC Sixers
11/125(cc)  W Bailey 4/16 D Hurtado 2/12 J Spyrou 2/20
Rowland Park (Oval 2) 
U10 Saturday AM (Curran) 4 9 Nov 19 Coastal Marlins
5/71(cc)  T Gibney 2/4
v UNSW Hawks
5/141(cc)  R Bahar 2/15
Booralee Park (Oval 4) 
U10 Saturday AM (Curran) 4 9 Nov 19 RP Kings
6/84  
def by UNSW Hurricanes
7/91  
Booralee Park (Oval 1) 
Stars 4 9 Nov 19 RJCC Stars
13/55(cc)  J Sharman 3/5 D Selinger 2/2 J Puddick 2/6 R Durbach 2/9
def by Coastal Stingers
2/120(cc)  
Rowland Park (Oval 1) 
U11 Saturday AM 4 9 Nov 19 UNSW Pirates
2/177  
def RJCC Renegades
15/44(cc)  
Booralee Park (Oval 2) 
U11 Saturday AM 4 9 Nov 19 BYE
RP Hurricanes
 
U11 Saturday AM 4 9 Nov 19 RJCC Rangers
9/129  C Cartwright 2/6
def by RP Force
8/165(cc)  O Bentham 3/15 G Lukes 2/24
Booralee Park (Oval 3) 
U12 Sunday AM 4 10 Nov 19 RJCC Renegades
46  O Lockington 2/3 J Edwards 2/7
def by Concord Briars Maroon
3/47  C Roberts 2/17
Snape Oval (Outer Oval) 
U12 Sunday AM 4 10 Nov 19 Coastal Whales
72  
def by RJCC Scorchers
156  
Booralee Park (Oval 1) 
U15 Sunday AM/PM (Turf) 4 10 Nov 19 Concord Briars Maroon
7/174(cc) L McSweeny 48 J Stewart 47* H Sims 25  S Singh 2/31
def RJCC Rebels
7/144(cc) J Taipari 31 D Wright 29*  L Petelevitch 3/17 L McSweeny 3/21
Alan Davidson Oval 
U13 Sunday AM 4 10 Nov 19 Leichhardt Wanderers Red
7/126(cc) F Walsh 30* S O'Driscoll 25*  
def by RJCC Superstars
2/127(cc) C Coughlan 29* J Hinds 28 J Seifman 27*  
Timbrell Park (Timbrell Park - Oval #1) 
U13 Sunday AM 4 10 Nov 19 Concord Briars Gold
96  L Ryan 3/5 T George 2/15
def by RJCC Scorchers
7/264(cc) L Ryan 48 A Watson 40 F Hutchinson 40* G Ralph 38*  I Iqbal 2/41 B Ronan 2/44
Timbrell Park (Timbrell Park - Oval #2) 
U13 Sunday AM 4 10 Nov 19 Easts Piranhas
95 P Sklavos 52  H Hookings 2/4 B Futeran 2/11
def by UNSW Crushers
6/197(cc) H Hookings 73*  A Buchman 2/13 D Mervis 2/20
Jellicoe Park 
U10 Saturday PM (Lyon) 4 9 Nov 19 RJCC Scorchers
11/68(cc)  B Stanley 3/5 J Bloch 2/1 F Weisz 2/13
def by Easts Stingrays
3/261(cc) B Bacon 36* B Stanley 26*  
Lower Cooper 2 () 
U10 Saturday PM (Hughes) 4 9 Nov 19 UNSW Thunder
9/95(cc)  L Savala 3/5 L Kazzi 2/3 A Busuttil 2/7
v South Sydney Mt Carmel White Pointers
9/89(cc)  
Booralee Park (Oval 1) 
U10 Saturday PM (Hughes) 4 9 Nov 19 RJCC Renegades
4/218(cc) L Duffy 29* C Cheshire 28*  
def Easts Lions
13/72(cc)  A Kurniawan 2/7 L Duffy 2/8
L'Estrange Park 
U11 Saturday PM (Starc) 4 9 Nov 19 RJCC Daredevils
7/96(cc)  S Hirschson 2/5 Z Schapkaitz 2/7
def by Coastal Barra's
2/121(cc)  B Petherbridge 2/10
Heffron Park (Oval 1) 
U11 Saturday PM (Starc) 4 9 Nov 19 RJCC Sixers
6/129(cc) A vKeulen 29* T Barclay 25*  J Malcolm 2/15 L Read 2/25
def by Easts Wahooes
5/166(cc) L Read 32*  K Cooke 3/24
Pioneers Park () 
U13 Saturday PM 4 9 Nov 19 Leichhardt Wanderers White
1/154(cc) R Lloyd 39* O Crosbie Smyth 26*  
def RJCC Strikers
21  P Smith 4/6 A Verma 2/3
Russell 
U13 Saturday PM 4 9 Nov 19 UNSW Tigers
6/56(cc)  
def by Concord Briars
5/57  
Jellicoe Park 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 RJCC Daredevils
v UNSW Kings
Rowland Park (MB Field 1) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 RJCC Pirates
v Easts Crocs
Rowland Park (MB Field 2) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 RJCC Renegades
v Easts Scorpions
Rowland Park (MB Field 3) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 UNSW Sixers
v RJCC Heat
Rowland Park (MB Field 4) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 UNSW Thunder
v RJCC Rangers
Rowland Park (MB Field 5) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 Coastal Stingrays
v RJCC Sixers
Rowland Park (MB Field 6) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 South Sydney Mt Carmel King Browns
v RP Thunder
Rowland Park (MB Field 7) 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 Easts Cheetahs
v UNSW Stars
Rowland Park (MB Field 8) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 RP Hurricanes
13/61(cc)  H N 3/9 A K 2/5
def by Easts Crocs
2/151  
Rowland Park (MB Field 11) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 UNSW Strikers
v Maccabi Strikers
Rowland Park (MB Field 13) 
U9 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 Easts Cheetahs
v RP Force
Rowland Park (MB Field 14) 
U11 Girls SPRING 4 9 Nov 19 Summer Hill
v Randwick Wicklets
Yeo Park () 
U15 Girls SPRING (Division 2) 4 9 Nov 19 RJCC Angels
8/67(cc)  SL Halmarick 3/4 L Hardaker 2/6 K Moller 2/10
def by Ryde Hunters Hill Pirates
2/134(cc) B Broomhead 43 SL Halmarick 42*  
Easton 
U14 Sunday AM 4 10 Nov 19 Leichhardt Wanderers White
3/121 T HUYNH 52* M Anderson 36  A Reznikov 2/12
def RJCC Renegades
118 C Harrold 28*  C Dey 2/4 J BUTLER 2/12
Callan Park 
U17 Sunday AM/PM (Turf) 4 10 Nov 19 RJCC Pirates
209 OE Sissian-Turnbull 87 J Fortmann 47 W Hasan 26  M Kidman 3/12 X Ulvert 3/19
def by Easts Marlins
2/278(cc) M Kidman 53* A TAYLOR 51* HC Snyman 50* X Ulvert 48*  
Snape Oval (Main Oval) 
U13 Girls SPRING (Division 2) 4 9 Nov 19 Bangor Healy
0/85(cc)  M Laishevsky 2/6 C Gerber 2/8
def by RJCC Belles
0/109(cc)  
Coachwood Oval 
U8 Master Blasters (Rowland Park) 4 9 Nov 19 RP Scorchers
v Skills Zone
 
U14-16 Friday PM (T20) 2 8 Nov 19 The Wart Hogs
6/146  
def by The Renegades
179  
Rowland Park (Oval 2)